• Неодамнешно
THGS ХСС со титаниум слој Вежба битови Столарија Метал Cutting дупка 3 - 8 mm Хардвер Алатки

THGS ХСС со титаниум слој Вежба битови Столарија Метал Cutting дупка 3 - 8 mm Хардвер Алатки

DEN 162.72

Количина на стоки
Тековен


Хардвер Алатки за сечење малку sawtooth слот.
Погоден за 1 мм-2 мм дрво, алуминиум, пластика, плочи, дупчиња trowel.
Материјал : ХСС 4241. Површински третман : титаниум обложена.
1/4 инчи Хексагонална Vastago.
Боја : Златна
Големина : 3 mm, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 6.5 mm, 8 мм.
Пакет содржина : 6 x ХСС Вежби
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

боја:
Злато
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
THGS
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Бренд Име:
XProject

Најдобри понуди