• Неодамнешно
  • -5 %
Брзи Превозот J687b Физички Експеримент Магнетни Levitation Модел Правење на САД Продажба во Загуба

Брзи Превозот J687b Физички Експеримент Магнетни Levitation Модел Правење на САД Продажба во Загуба

DEN 160.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен


1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.И корисни коментари за други клиенти.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Време на испорака само за референца.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.

Други карактеристики

Бренд Име:
Pixiuonline
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
J687b
is_customized:
Yes

Најдобри понуди