• Неодамнешно
  • -0 %
Рачно изработени Дрвени Органски Безбедно Бебе Teether Бетмен Pendent Органски Природни Букови Дрвени Животинско Играчка DIY Накит Одлуки Accories

Рачно изработени Дрвени Органски Безбедно Бебе Teether Бетмен Pendent Органски Природни Букови Дрвени Животинско Играчка

DEN 527.00
DEN 527.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Coskiss
Функција:
Teether
Обликот:
Животните
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Број На Модел На:
C306
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
4-6 месеци
Пакување:
10
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes
Количина:
како Слика
Опис:
Ние ги користиме на дрво е бука, природни нетоксични

Најдобри понуди