• Неодамнешно
  • -15 %
Bopoobo Силикони Џвакање Монистра Розова Серија 15mm 10pc DIY Teething Додатоци Монистра Teether Орална Нега За Ѓердани Бебе Teether

Bopoobo Силикони Џвакање Монистра Розова Серија 15mm 10pc DIY Teething Додатоци Монистра Teether Орална Нега За Ѓердани

DEN 100.00
DEN 118.08

Количина на стоки
Тековен


- Целосно Рачно Изработени
- Тесни јазол
- Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиум
-Без олово, кадмиум и тешки метали
-Сите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме! големина : 15mm Количина : 10pc

Други карактеристики

Функција:
Teether
Бренд Име:
bopoobo
Број На Модел На:
/
Материјал Функција:
bpa free
Обликот:
Круг
Возраст Опсег:
4-6 месеци
Материјал:
Силикони
Пакување:
10Pc

Најдобри понуди