• Неодамнешно
  • -5 %
TYRY.HU Силикони Teether Pacifier Синџир Клип Силикони Teether Бебе Туш Подарок Teething Ѓердан Силикони монистра, BPA Free

TYRY.HU Силикони Teether Pacifier Синџир Клип Силикони Teether Бебе Туш Подарок Teething Ѓердан Силикони монистра, BPA

DEN 226.00
DEN 238.08

Количина на стоки
Тековен

(10 до 30 работни дена)
3. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% клиент
задоволство! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Ако не примате стоката за време нашето ветување време, немојте да се отвори спорот и контактирајте со нас навремено.HU Силикони Teether Pacifier Синџир Клип Силикони Teether Бебе Туш Подарок Teething Ѓердан Силикони монистра, BPA Free Пакет : 1 парче Teether Pacifier Синџир (како што се избере )
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по расчисти исплата. Бразил е потребно повеќе време 50-90 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди убаво услуга .
Ние и ветуваме, ќе одговори без 24hours .
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето .
Ние ќе ви помогнеме да го провери и ќе им даде целосна наплата ако не се парцела конечно.
Работно време :
Ние работиме од понеделник до сабота,ако имате било какви прашања надвор од нашата работното време, ве молиме да ни остават massange,
ние ќе ви одговори веднаш откако ќе се врати на работа. (7 до 12 дена)
2.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации,
така што не можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-60 работни дена по превозот.
Пекинг Време 08 : 30-18 : 30
Њујорк Време 19 : 15-04 : 45
Мелбурн Време 11.
Ни веруваат ! И ќе добиете повеќе. Да Russion : e Packet испорака од Кина.
2 одберете го претпочитаниот метод на плаќање на проверка на страница . На сад : e Packet испорака од Кина. Нема мамење,се само фер тргување. Или можете да контактирате со нас за време на нашиот работно време,
можете да добиете promt одговор. Спорот не е единствениот начин да се реши проблемот ,
ќе добиете повеќе изненадување ако контактирајте со нас .15-20 : 45
Лондон Време 00 : 15-09 : 45
Имајте пријатен шопинг во нашата продавница!
.
Како што може да се сретне во исклучителни околности, како празник,лошите временски услови, промена на политиката,далечно место,итн. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/ Aliexpress Стандард Превозот или други превозот начин.
Кога имате било каков проблем во врска со пратката , ве молиме слободно контактирајте со нас .

Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 4 месеци
Бренд Име:
TYRY.HU
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Животните
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Функција:
Teether
Број На Модел На:
ААА Силикони Teether
Објектот:
силиконски teether
Тежина:
или па 60g
Pacifier Синџир должина:
или така 25 см
Материјал:
храна одделение силиконски
Се користи 1:
Teething Години Играчки / Pacifier Синџир
Користете 2:
Накит Шарм /Ѓердан Приврзоци
Користете 3:
DIY силикони монистра / pendant

Најдобри понуди