• Неодамнешно
  • -30 %
TYRY.HU Оригиналната Храна Одделение 14mm Срцето Силикони Монистра Мултифункционален Бебе Teether Лежиште За DIY Накит Ѓердан Нараквици Мушка

TYRY.HU Оригиналната Храна Одделение 14mm Срцето Силикони Монистра Мултифункционален Бебе Teether Лежиште За DIY Накит

DEN 145.00
DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен


TYRY.HU Оригиналната Храна Одделение 14mm Срцето Силикони Монистра Мултифункционален
Бебе Teether Лежиште За DIY Накит Ѓердан Нараквици Мушка
Предмет : DIY Силикони Монистра .

Материјал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
Големина:За 15mm Тежина:1g
Опис на производот : За бебето teething период,
може да го промените бебе навики за јадење на гризе прсти,
промовирање на бебето непцата развој,да им помогне на здрав раст на млечни заби.
1. DIY силикони монистра бебе играчка за teething, децата омилен. 2. Производителите специјално дизајнирани teething играчки за да се обезбеди максимална олеснување додека давање бебе нешто безбедно и забавно да се игра со. 3.Овие силиконски бебе играчка функција мека, текстура површини кои масажа на непцата како заби почнуваат да се дојде преку.

Други карактеристики

Број На Модел На:
BDT005 Ѕвезди Силикони Teether Монистра
Функција:
Teether
Бренд Име:
TYRY.HU
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Срцето
Материјал:
Силикони
Пакување:
10pcs/многу
Објектот:
10pcs/многу Срце Облик на Силиконски Монистра
боја:
Сива /Розова / Блу / Бела/ Жолта / Нане Зелена
Големина:
15mm DIY Силикони Монистра
Материјал:
храна одделение силиконски
Се користи 1:
Teething Години Играчки
Користете 2:
Накит Шарм /Ѓердан Приврзоци
Користете 3:
DIY силикони монистра

Најдобри понуди