• Неодамнешно
  • -30 %
TYRY.HU 3Pcs Срце Облик на Силиконски Pacifier Клип Носителот Нерѓосувачки Челик Клип Со Храна Одделение Силиконски Материјали DIY Додатоци

TYRY.HU 3Pcs Срце Облик на Силиконски Pacifier Клип Носителот Нерѓосувачки Челик Клип Со Храна Одделение Силиконски Материјали

DEN 346.00
DEN 494.40

Количина на стоки
Тековен


TYRY.HU 3 Pcs Срце Облик на Силиконски Pacifier Клип Носителот Нерѓосувачки Челик Клип Со
Храна Одделение Силиконски Материјали DIY Додатоци
Објектот: 3 Pcs Срце Облик на Силиконски Pacifier Клип
Материјал: Нерѓосувачки Челик&Силикони
Тежина: 20g
Големина: 27*38mm
Производ боја шема :
TYRY.HU Тест Извештаи :
TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати. Тие се силни, стилски и супер безбедно. Изработени од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, Lead-free, Метали-бесплатно, Phthalates-слободни и одобрени од FDA !!
Ова може накит може да се користи за Бебиња Сам?
A : Топло потсетуваат на накит да се носи од страна на возрасните само. Ве молиме не остави со децата без надзор . Како да се направи силикони монистра и DIY силикони teething монистра? О : Прво, ќе треба да се најде силикони монистра производителот, може да се прифати прилагодување; тогаш ќе треба да ги Споделите со нас вашиот цртеж, или вашите идеи за вашиот дизајн. Можам цел моето силикони мушка боја? што е минимален цел? A : Да, можете, на минимум цел е 1000 компјутери/боја. Постои средината човек одвод вашиот профит? О : за да Се ослободи од нив,тоа е информации пати. Фабриката за Директно Снабдување, да Обезбеди добра цена, со висок квалитет, брза-испорака, најдобар квалитет на услуга. Дали ви се мушка се безбедни? било какви сертификат? A : Да, имаме сертификати за нашите силикони монистра. како ФДУ, LFGB, EN71, ASNZS ISO 8124, CCPSA.

Други карактеристики

Функција:
Teether
Бренд Име:
TYRY.HU
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Број На Модел На:
JZ1004 Pacifier клипови
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Срцето
Материјал:
Силикони
Пакување:
3pcs/многу
Се користи 1:
за силиконски бебе pacifier клипови
Користете 2:
клипот на облека со нараквици силикони монистра
Користете 3:
клип за документација документи ингеренциите
Користете 4:
за брадавица папката, можете да ја прикачите pacifier за облека, столче
бебе pacifier клип:
посебно дизајниран за бебето, многу безбедно
pacifier клип:
pacifier клип носителот
pacifier клип пластика:
Ослободени од хемикалии
бидете внимателни:
Да Се Чува Далеку Форма Оган
Големина:
27*38mm
Тежина:
20g

Најдобри понуди