• Неодамнешно
  • -34 %
Рачно изработени Дрвени Органски Безбедно Бебе Teether Супермен Pendent Органски Природни Букови Дрвени Животинско Играчка DIY Накит Одлуки Accories

Рачно изработени Дрвени Органски Безбедно Бебе Teether Супермен Pendent Органски Природни Букови Дрвени Животинско Играчка

DEN 348.00
DEN 527.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Coskiss
Функција:
Teether
Обликот:
Животните
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
4-6 месеци
Број На Модел На:
C307
Пакување:
10
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes
Количина:
како Слика
Опис:
Ние ги користиме на дрво е бука, природни нетоксични

Најдобри понуди