• Неодамнешно
  • -20 %
TYRY.HU Силикони Teether Прстен Глувчето Форма Бебе Teething Храна Одделение Силиконски Материјал Безбедно Teether Со Јаже Pacifier Синџир 1pcs

TYRY.HU Силикони Teether Прстен Глувчето Форма Бебе Teething Храна Одделение Силиконски Материјал Безбедно Teether Со

DEN 130.00
DEN 162.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 4 месеци
Бренд Име:
TYRY.HU
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Обликот:
Цртан филм
Функција:
Teether
Број На Модел На:
Силиконски Прстен Teether
Големина:
80*64*10mm
Тежина:
24.5g Pacifier Chain Teether Beads
Материјал:
храна одделение силиконски
Use1:
Бебе играчки, приврзоци
Use2:
Му дадете на вашето бебе најдобар подарок
Use3:
Нега Бебе Teethers Џвакање
Прилично Лесно Чистење:
рака-измијте се со топла вода или машина за миење садови

Најдобри понуди