• Неодамнешно
  • -30 %
TYRY.HU Raccoon Teether Силикони Teething Монистра Гума Teething Прстен За Бебе Pendant Играчки Со Јаже 1pcs Нега Бебе Teethers

TYRY.HU Raccoon Teether Силикони Teething Монистра Гума Teething Прстен За Бебе Pendant Играчки Со Јаже 1pcs Нега Бебе

DEN 123.00
DEN 175.68

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 4 месеци
Бренд Име:
TYRY.HU
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Животните
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Силиконски Додатоци Teether
Функција:
Teether
боја:
Пинк/Жолта/Сива/Сино
Големина:
100*75*15mm
Тежина:
47g Pacifier Chain Teether Beads
Материјал:
храна одделение силиконски
Use1:
Бебе играчки, приврзоци
Use2:
Му дадете на вашето бебе најдобар подарок
Use3:
Нега Бебе Teethers Џвакање

Најдобри понуди