• Неодамнешно
  • -12 %
38MM Клипот & Прстени 10ММ Pin Игла имајќи комплет одговара Stihl MS180 018 180 Пила

38MM Клипот & Прстени 10ММ Pin Игла имајќи комплет одговара Stihl MS180 018 180 Пила

DEN 322.00
DEN 366.24

Количина на стоки
Тековен


Цилиндар дијаметар 38mm.
Исто така, може да се каже клипот дијаметар 38 MM.
Еден сет.

Други карактеристики

Број На Модел На:
180
Функција:
Еден Цилиндар,Принудени Воздух За Ладење,2-Мозочен Удар
Моќност Тип:
Бензински / Гас
сертификација:
CE
Бренд Име:
ЈУНИ ДЕН
Тип:
.Бензин пила

Најдобри понуди