• Неодамнешно
Бесплатен превозот на 1PC мали 3/8теренот 050gague 62DL оригинални синџир за 18 во лентата за електрична пила резервни замена

Бесплатен превозот на 1PC мали 3/8теренот 050gague 62DL оригинални синџир за 18 во лентата за електрична пила резервни

DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.продажба заштита модел е во ред, не ви се допаѓа, не се задоволни, може да бидат вратени. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Слични Производи : Производи Покаже : Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Само продаде вистински, без разлика дали се домашни или увозни синџир, ние само го продаде најдобрите брендови! 2.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.050" замолчени u e) 62 DL за 18" бар на електрична пила резервни repair&замена високата цена effectand совршен појавување. Спецификации :
Тип : 3/8" ЛП
Материјал : метал
Диск за линкови : 62
Должина : 18"(45cm)
Погодни за : генерички(Според упатството за тркала за да го изберете)
на пример : Артикли/Занаетчии Модели :
3400,3401,3401,3407,3411,3412,3414,35203,35205,35181,
35182,35190,3520235206,35207,35083,35088,35091,и др Нашите Предности : 1. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.доверливи ни за одржување на еден ваков голем волумен, едноставно затоа што ние продаваме се вистински, да го освои довербата на стари клиенти.
Спецификација На Производот :
Кина производство на висок квалитет на Кина направени 3/8" ЛП (. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.

Други карактеристики

Тип:
Долго Се Постигне Пили
Функција:
Против Пролизгување,Други,Принудени Воздух За Ладење,2-Мозочен Удар,Еден Цилиндар
сертификација:
CE
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Број На Модел На:
ST-CS1862CC
Објектот:
пила синџир
Спецификации:
18 3/8 на Теренот (.050 мерач) 62 DL

Најдобри понуди