• Неодамнешно
4pcs Вози Спојки Assy за Кинески Пила 4500 5200 5800 58cc Silverline

4pcs Вози Спојки Assy за Кинески Пила 4500 5200 5800 58cc Silverline

DEN 1072.80

Количина на стоки
Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 704g
За Кинески Пили 5200, 4500, 5800, 58 CC, 52 CC, 45 CC Tarus (Бик), Timbertech, Silverline, Kiam Sherwood, Raptor, Trueshopping, Sanli, Plantiflex, Viron, B&П, ROK, BBT, Skatco, Eckman и многу други модели.
Пакетот Вклучува :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD0345

Други карактеристики

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
за Кинески Пила 4500 5200 5800 58cc Silverline VIRON

Најдобри понуди