• Неодамнешно
5X МАСЛО ПУМПА ЗА Кинески ПИЛА 4500 5200 5800 45CC 52CC 58CC

5X МАСЛО ПУМПА ЗА Кинески ПИЛА 4500 5200 5800 45CC 52CC 58CC

DEN 556.32

Количина на стоки
Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 200g
За Кинески Пили 5200 4500 5800 58cc 52cc 45cc Tarus (Бик) Timbertech Silverline Kiam Sherwood Raptor Trueshopping Sanli Plantiflex Viron B&П ROK BBT Skatco Eckman и многу други модели.
Пакетот Вклучува :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD0338

Други карактеристики

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
ЗА Кинески ПИЛА 4500 5200 5800 45CC 52CC 58CC

Најдобри понуди