• Неодамнешно
  • -5 %
бесплатен превозот 2 парчиња многу Минијатурната Градина Рака Pruner Snips Secateurs Стриже Растенија Буш Ножици Алатка

бесплатен превозот 2 парчиња многу Минијатурната Градина Рака Pruner Snips Secateurs Стриже Растенија Буш Ножици Алатка

DEN 1136.00
DEN 1195.20

Количина на стоки
Тековен


Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.
Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги. Нашите главни производи и бизнис ангажирани со сите видови ножици, отворено ножеви, лов, тактички ножеви и други страна алатки. Ако некогаш сте се потребни извори агент во Кина, можете да ме контактирате за повеќе бизнис совети.
Спецификации
1. Точка Бр : 2202
2. Производи име : јаглероден челик градинарство ножици
3. Бренд : Wangwuquan
4. Материјал : Манган јаглероден челик
6. Должина : 210 mm
7. Нето тежина : 0.225 КИЛОГРАМИ
8. Пакување : поединечни блистер картичка пакет
9. Површински Третман : Полирање, угасне и калено
10. Цврстина : 57 HRC
11. Примена : snipping, shearing, кастрење

Други карактеристики

Кастрење Алатка Тип:
Кастрат
Материјал:
Метал
Функција:
Анти-Се Лизга На Зафат
Pruner Тип:
Се заобиколат
Број На Модел На:
2202
По завршувањето:
Хром обложени
Материјал:
Јаглероден Челик
Вкупна Должина:
210 mm
Нето тежина:
225 Грама

Најдобри понуди