• Неодамнешно
  • -5 %
висок квалитет 190 mm нерѓосувачки челик градинарски ножици гранка средување на shears бонсаи режа

висок квалитет 190 mm нерѓосувачки челик градинарски ножици гранка средување на shears бонсаи режа

DEN 547.00
DEN 576.00

Количина на стоки
Тековен


Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.
Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги. Нашите главни производи и бизнис ангажирани со сите видови ножици, отворено ножеви, лов, тактички ножеви и други страна алатки. Ако некогаш сте се потребни извори агент во Кина, можете да ме контактирате за повеќе бизнис совети.
Спецификации
1. Точка Бр : 2104-Б
2. Производи име : нерѓосувачки челик градинарство ножици
3. Бренд : Wangwuquan
4. Материјал : 440 нерѓосувачки челик
6. Должина : 190 mm
7. Нето тежина : 0.12 КИЛОГРАМИ
8. Пакување : поединечни блистер картичка пакет
9. Површински Третман : Полирање, угасне и калено
10. Цврстина : 57 HRC
11. Примена : snipping, shearing, кастрење

Други карактеристики

Кастрење Алатка Тип:
Градинарски Ножици
Материјал:
Метал
Функција:
Анти-Се Лизга На Зафат
По завршувањето:
Не Обложена
Pruner Тип:
Ratchet
Број На Модел На:
2104-Б
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вкупна Должина:
190 mm
Нето тежина:
125 Грама

Најдобри понуди