• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот 195 должина од не ' рѓосувачки челик градинарство заобиколат кастрење режа бонсаи алатка средување на shears

Бесплатен превозот 195 должина од не ' рѓосувачки челик градинарство заобиколат кастрење режа бонсаи алатка средување

DEN 725.00
DEN 763.20

Количина на стоки
Тековен


Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.
Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги. Нашите главни производи и бизнис ангажирани со сите видови ножици, отворено ножеви, лов, тактички ножеви и други страна алатки. Ако некогаш сте се потребни извори агент во Кина, можете да ме контактирате за повеќе бизнис совети.
Спецификации
1. Точка Бр : 2201
2. Производи име : нерѓосувачки челик градинарство ножици
3. Бренд : Wangwuquan
4. Материјал : 440 нерѓосувачки челик
6. Должина : 195 мм
7. Нето тежина : 0.17 КИЛОГРАМИ
8. Пакување : поединечни блистер картичка пакет
9. Површински Третман : Полирање, угасне и калено
10. Цврстина : 57 HRC
11. Примена : snipping, shearing, кастрење

Други карактеристики

Кастрење Алатка Тип:
Хеџ Shears
Материјал:
Метал
Функција:
Анти-Се Лизга На Зафат
По завршувањето:
Не Обложена
Pruner Тип:
Се заобиколат
Број На Модел На:
2201
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вкупна Должина:
195 мм
Нето тежина:
175 Грама

Најдобри понуди