• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот 3 еез многу 154mm wangwuquan нерѓосувачки челик криви сечилото градинарство ножици грозје, овошје подигање на смолкнување

Бесплатен превозот 3 еез многу 154mm wangwuquan нерѓосувачки челик криви сечилото градинарство ножици грозје, овошје

DEN 634.00
DEN 667.20

Количина на стоки
Тековен


Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.
Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги. Нашите главни производи и бизнис ангажирани со сите видови ножици, отворено ножеви, лов, тактички ножеви и други страна алатки. Ако некогаш сте се потребни извори агент во Кина, можете да ме контактирате за повеќе бизнис совети.
Спецификации
1. Точка Бр : 2108
2. Производи име : нерѓосувачки челик бонсаи овошје подигање на ножици
3. Бренд : Wangwuquan
4. Материјал : 440 нерѓосувачки челик
6. Должина : 152 mm
7. Нето тежина : 0.05 КИЛОГРАМИ
8. Пакување : поединечни блистер картичка пакет
9. Површински Третман : Полирање, угасне и калено
10. Цврстина : 57 HRC
11. Примена : snipping, shearing, кастрење

Други карактеристики

Кастрење Алатка Тип:
Градинарски Ножици
Материјал:
Метал
Функција:
Анти-Се Лизга На Зафат
По завршувањето:
Не Обложена
Pruner Тип:
Наковалната
Број На Модел На:
2108
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вкупна Должина:
152 mm
Нето тежина:
55 Грама

Најдобри понуди