• Неодамнешно
  • -24 %
OOTDTY Водоотпорен и Растеглив Градина Лента Дрво Филм Мито Гранка се Врзуваат Појас ПВЦ Вратоврска Алатки 1.1 CM x 30M / Тркалаат Рашири Филм

OOTDTY Водоотпорен и Растеглив Градина Лента Дрво Филм Мито Гранка се Врзуваат Појас ПВЦ Вратоврска Алатки 1.1 CM x 30M

DEN 38.00
DEN 49.92

Количина на стоки
Тековен

Градина Алатки Овошни Parafilm Secateurs Engraft Гранка Градинарство врзуваат појас ПВЦ вратоврска Лента 1.1 CM x 25 M / 1 Тркалаат Карактеристики : Производот содржи полиолефин и малку восок; Водоотпорен, флексибилни, растеглив, и само-лепило со нежно се водат; Biodegradable во сончева светлина, им овозможи на гасови да помине низ; Одлични moister бариера за калемење и илјадниците. Карактеристики : Материјал : ПВЦ Боја : Црвен Тип : Рашири Филм / Калемење Parafilm Алатки Категорија : Лепак/Лента Стил : Пастирски Атрибут : Ролна Lenght : Прибл 30m/118.11".Ширина 1.1 cm/0.43" Нема мало пакет Пакет се Вклучени : 1 x Калемење Лента

Други карактеристики

Број На Модел На:
1A10327
По завршувањето:
Не Обложена
Функција:
Виткање
Бренд Име:
OOTDTY
Pruner Тип:
Се заобиколат
Материјал:
ПВЦ
Кастрење Алатка Тип:
рашири филм

Најдобри понуди