• Неодамнешно
  • -18 %
Инјектор Млазницата DSLA137P793/С 000 430 900

Инјектор Млазницата DSLA137P793/С 000 430 900

DEN 1126.00
DEN 1372.80

Количина на стоки
Тековен


• Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да ви одговори што е можно поскоро. Тековниот Пазар За Извоз :
Јужна/Северна Америка, Европа, Средниот Исток, Африка, Азија, Австралија
За Нас се прави добра трговија со огромен асортиман на производи од Кина.
Гаранција
Повеќето производи што се продаваат има 1 месец гаранција за СЛОБОДНИ.
Ве молиме НЕ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации пред да можеме да го решат проблемот.
Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите.
• Ве молиме имајте на ум дека, во зависност од вашата географска локација, не се сите испорака методи се на располагање. Ако сфатите дека објектот е купен по грешка или погрешен информации се дадени
ве молиме контактирајте со нас за ПОБРЗО приспособување. Сите се враќа треба да бидат дискутирани и договорени со нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса
на e Bay е вашиот вистински превозот адреса пред да плаќаат.
Позитивни повратни информации ќе биде прифатена, ако сте задоволни со вашите предмети. негативен фидбек е многу фер кон нас.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние се надминува вашите очекувања од нуди свежа и
високо квалитетни производи по најниски цени. Секој објект да НЕ дојде со ФАКТУРА.
Политика На Враќање
1.
• Меѓународни клиенти се одговорни за сите царинските давачки, даноци и брокерски провизии да се посвети на курир или владата. Некои региони може да бара минимална доплата за превозот од курир.
Ако има некои неправилни во процесот на производство
ние ќе размена или да го поправи тоа за СЛОБОДНИ.
Но, имајте на ум дека превозот бесплатно е неповратни.
Клиент ,Задоволување , Гаранција
1.Опис на производот: Тип : оригинални системи за вбризгување на млазницата Модел No : DSLA137 P793 Други Млазницата делови : F 000 430 900 Пријава за : Заедничка железнички млазницата Апликација за моторот : 6 CT,6 CTA Нето тежина : 30g/pc Бруто тежина : 30-50g/pc Бренд Име : DEFUTE Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , DEFUTE пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Испорака Време : во Рок од 1-2 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 6-12 ден Акции : Во Парк, не може да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T/T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др.

Други карактеристики

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu

Најдобри понуди