• Неодамнешно
Висок Квалитет на Главата Роторот 6/10R ПЕТ Пумпа Роторот 2 468 336 020 Дизел Пумпа Главата Роторот 2468336020 Роторот Глава

Висок Квалитет на Главата Роторот 6/10R ПЕТ Пумпа Роторот 2 468 336 020 Дизел Пумпа Главата Роторот 2468336020 Роторот

DEN 1919.52

Количина на стоки
Тековен


Висок Квалитет на Главата Роторот 6/10 R ПЕТ Пумпа Роторот 2 468 336 020 Дизел Пумпа Главата Роторот 2468336020 Роторот Главата За YUCHAI
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Други карактеристики

Објектот Висина:
5
Производителот Дел Број:
2468336020
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
WEKY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Осветленост Дел Број:
2468336020
Поставување на Возило:
2468336020
Објектот Тежина:
1.75KG
Специјални Функции:
2468336020
Другиот Дел Број:
2468336020
роторот:
роторот
VRZ:
2468336020
глава:
роторот
роторот глава:
4091
број:
2468336020
За:
Дизел
Пакување:
Неутрален Пакување
РОТОРОТ број:
2468336020
квалитет:
Висок
РОТОРОТ број:
шефот на роторот

Најдобри понуди