• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен Превозот 0928400726 71754810 CR Вбризгување на Гориво Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Вентил За IVECO DAILY UAZ ПАТРИОТ 2.3 D

Бесплатен Превозот 0928400726 71754810 CR Вбризгување на Гориво Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Вентил За IVECO

DEN 1028.00
DEN 1142.40

Количина на стоки
Тековен

Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.2006 - За FIAT DUCATO 120 Multijet 2,3 D 88/120 2287 F1 AE0481 D 01.2006 - За IVECO DAILY 29 L12 85/116 2287 F1 AE0481 GA 05.2006 - За IVECO DAILY 35 C10, 35 S10 70/95 2287 F1 AE0481 FA 07. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.2006 - За IVECO DAILY 40 C12 85/116 2287 F1 AE0481 GA 07.2006 - За IVECO DAILY 35 C14, 35 S14, 35 S14 /P 100/136 2287 F1 AE0481 HA 05. Ние само брод да се потврди цел адреси.2007 - За FIAT DUCATO 130 Multijet 2,3 D 96/131 2287 F1 AE3481 D
05.2006 - За UAZ ПАТРИОТ 2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.2006 - За IVECO DAILY 35 C12, 35 S12 85/116 2287 F1 AE0481 GA 07. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.2006 - За IVECO DAILY 29 L10 70/95 2287 F1 AE0481 FA 05.2007 - За IVECO DAILY 40 C13, 40 C13 /P 93/126 2287 F1 AE0481 GA
06. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Може да се користи на подолу пумпи за гориво : За БОШ 0 445 010 181, 0 445 010 317, 0 445 010 318, 0 986 437 085, За IVECO 5801439052, 504245256, 504097332
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Метал
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 07.3 Г 85/116 2286 F1 AE0481 A
1.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.2006 - За IVECO DAILY 40 C10 70/95 2287 F1 AE0481 FA 07. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.2007 - За IVECO DAILY 35 C11, 35 S11, 35 S11 D, 35 S11 /P 78/106 2287 F1 AE0481 FA 05.

Други карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
пумпа за притисок
Осветленост Дел Број:
0928400648, 0 928 400 648, 0928400619, 0 928 400 619
Другиот Дел Број:
0 445 010 181, 0445010181, 0 445 010 317, 0445010317
Бренд Име:
IVOK
Објектот Висина:
5.2
Објектот Должина:
6.3
Производителот Дел Број:
0 928 400 726, 0928400726 71754810
Објектот Тежина:
0.23
Материјал Тип:
Метал
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Ширина:
5.2
Специјални Функции:
гориво премерување вентил
Ford Модел:
C-Max
Тип Име:
Гориво премерување контрола вентил
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
Производителот Дел Број:
71754810
Осветленост Дел Број:
0928400648, 0 928 400 648, 0928400619, 0 928 400 619
Гориво Пумпа За Дел Број 1:
0 445 010 181, 0445010181, 0 445 010 317, 0445010317
Гориво Пумпа За Дел Број 2:
0 445 010 318, 0445010318, 0 986 437 085, 0986437085
Гориво Пумпа За Дел Број 3:
5801439052, 504245256, 504097332
ОЕМ Дел Број:
0 928 400 726, 0928400726

Најдобри понуди