• Неодамнешно
  • -15 %
Заеднички Железнички CR Вбризгување на Гориво Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Вентил Actuator За CUMMINS ДАФ 0928400473 4088518 1623055

Заеднички Железнички CR Вбризгување на Гориво Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Вентил Actuator За CUMMINS ДАФ 0928400473

DEN 1338.00
DEN 1574.40

Количина на стоки
Тековен


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Метал
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Други карактеристики

Ford Модел:
C-Max
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Должина:
6.3
Осветленост Дел Број:
0 928 400 484, 0928400484
Објектот Тежина:
0.23
Другиот Дел Број:
4 518 088, 4088518, 1623055
Специјални Функции:
гориво премерување вентил
Објектот Висина:
5.2
Објектот Ширина:
5.2
Материјал Тип:
Метал
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
0 928 400 473, 0928400473
Поставување на Возило:
пумпа за притисок
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
ACTUATOR, Гориво за Контрола на Горивото Пумпа
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
Производителот Дел Број:
4 518 088, 4088518, 1623055
Осветленост Дел Број:
0 928 400 484, 0928400484
ОЕМ Дел Број:
0 928 400 473, 0928400473

Најдобри понуди