• Неодамнешно
  • -16 %
40# Автоматски Инјектор за Гориво Бавно Пилот Авион Заменик Инјектор Млазницата За Keihin БЛАГАЈНИЧКИТЕ GY6 KOSO ОКО ЈП CVK FCR Carburetor Гориво Снабдување Систем-Y

40 Автоматски Инјектор за Гориво Бавно Пилот Авион Заменик Инјектор Млазницата За Keihin БЛАГАЈНИЧКИТЕ GY6 KOSO ОКО

DEN 57.00
DEN 67.68

Количина на стоки
Тековен


40# Автоматски Инјектор за Гориво Бавно Пилот Авион Заменик Инјектор Млазницата За Keihin БЛАГАЈНИЧКИТЕ GY6 KOSO ОКО ЈП CVK FCR Carburetor Гориво Снабдување Систем
Карактеристики : Одговара за Keihin CVK, PE,PZ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ итн carburetor, и исто така ќе одговара за други бренд ОКО, KOSO, Фаза-6 ,Polini, итн carburetor за CB400 CVK26/30 Универзална пилот авион (применуваат на PE24-30 PZ26-30 CG125-200) Спецификации : Млазницата Тип : 40# Боја : Злато Должина : 28mm/1.1" Нишка Големина : 6mmx0.75mm Орев дијаметар : 5mm/0.19" Орев дијаметар : 5mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Pc Заменик Авион

Други карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
520i
520i-Година:
2014
Бренд Име:
WYIN WY
Објектот Должина:
Length
Материјал Тип:
Метал
is_customized:
Yes
тема големина:
6mmX0.75mm
Нут Дијаметар:
5mm/0.19
Млазницата Тип:
40#

Најдобри понуди