• Неодамнешно
  • -40 %
К1 2.4 GHz Безжична Тивко Исклучување на Батерија Глувчето 1600DPI USB Оптичко Ергономски Мини Маус Лаптоп Компјутер + Метал Mouse Pad Нови

К1 2.4 GHz Безжична Тивко Исклучување на Батерија Глувчето 1600DPI USB Оптичко Ергономски Мини Маус Лаптоп Компјутер

DEN 984.00
DEN 1639.20

Количина на стоки
Тековен


К1 2.4 GHz Безжична Тивко Исклучување на Батерија Глувчето 1600 DPI USB Оптичко Ергономски Мини Маус Лаптоп Компјутер + Метал Mouse Pad Нови 1600dpi Резолуција Професионални Безжична Гејмерски Глушец. Развивање на високи перформанси и за играње игри. Обезбедување на сите ваши потреби на игри основните функции. Вклучени ултра-брз одговор на копчиња. Следење и слајд контрола со одлични перформанси. Згора на тоа К1 доаѓа со 3 ниво прилагодливи резолуција функција : 800/1200/1600dpi. Пакетот доаѓа со Еден уред со Безжична Глувчето + Нано Приемникот + Едно Полнење Кабел + Метал mousepad
Карактеристики : Копчиња : Молчи Најновите Безжична Технологија Најновите Батерија Technolog Силна Забрзување : 1 Висока Прецизност на Позиционирање Супер Широк Ролери Не се Лизга Гел Тенок Дизајн со Висок Квалитет Нога Такса Ултра-прецизни Скролувајте Тркала Нова Верзија : Висока Резолуција : 1600 DPI Прилагодите DPI Прекинувач : 800/1200/1600dpi. Интегрирани 3 Ниво Целосна Авто Копче Setti Напојување : Литиум Батерии (Вклучени) Времетраење на полнење : 2-3 часа Ултра-доста и Ниско-триење Резолуција прилагодливи во driverless-слободен диск Големина : 118 x 65 x 22mm Switch Живот : 10 милиони циклус на 32-битна ултра-широк податоци пат 4000 FPS рамки во секунда (32 милиони точки на суд Копчиња : 4 копчиња со копчето за тркала (Еден DPI Копче) најсоодветен за Лаптоп корисникот и КОМПЈУТЕРОТ се користи Интелигентна конективност. нема потреба да код, plug & play се чувствуваат удобно, мобилни и стабилност Компатибилен со Windows XP, Vista, Win 7, Win 8, 10 Победи МЕНЕ,2000 и Mac OS..или најновите Глувчето Тежина : околу 120g Пакет се Вклучени : 1 x Безжична Игри Глувчето 1 x Нано Приемникот 1 x Полнење Кабел 1 x Метал mousepad 1 x Мало Поле

Други карактеристики

Моќност Тип:
Батерија
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Бренд Име:
Технологија
Број на Копчиња:
4
Стил:
3D,Мини
Пакет:
Yes
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
1600
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број на Ролки:
1
Број На Модел На:
K1
боја:
Black & Сребрена & Црвено & Rosegold
функција 1:
Безжична Игри Глувчето + Батерија Глувчето
Карактеристика 2:
Тивко Исклучување На Лево / Десно Копчиња
DPI:
800/1200/1600dpi
Примена:
Десктоп, За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Wi-Fi Опсег:
10m
mousepad:
Алуминиум Легура Метал

Најдобри понуди