• Неодамнешно
2 поставува Висок квалитет на глувчето нозе Глувчето Лизгалки за Razer Orochi

2 поставува Висок квалитет на глувчето нозе Глувчето Лизгалки за Razer Orochi

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez :
* Да ги замени постоечките (носи, оштетени или загубени) глувчето нозе
* За игри на среќа-оптимизиран одговор
* Го намалува триењето помеѓу глувчето и mouse pad
* Обезбедува неспокојот плови искуство
* * * * Зголемување на следење на точноста
* Направен од 100% тефлон

Други карактеристики

Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума

Најдобри понуди