• Неодамнешно
  • -6 %
Гума gaming mouse pad Обичај Одење Мртов Фанови Mouse Pad Кул Компјутер Mousepads во 220mm*180mm*2mm Или 290mm*250mm*2mm

Гума gaming mouse pad Обичај Одење Мртов Фанови Mouse Pad Кул Компјутер Mousepads во 220mm*180mm*2mm Или 290mm*250mm*2mm

DEN 113.00
DEN 120.00

Количина на стоки
Тековен


Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас. На пример : семејни фотографии, Игра,Карактер, животни, Интересно итн.
Нашите услуги 1.Испорака Ние обично испратите стоки во 3 работни дена по вашата исплата.Ние сакаме да ги добиете вашите омилени производи навремено, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2.Превозот Под нормални околности, нашиот начин на транспорт за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Ако ви е потребна за другите начини на транспорт, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со преференцијални пригоден начин на транспорт. 3.Врати Сите производи пред пратката се проверува,Ако не сте задоволни со производи ќе ги купите, можете да го замени производот пред пратката,Ако го вратите производот по породувањето, за испорака од страна на купувачот.Бидете сигурни дека производот не е оштетен, итн.
4.Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,со исклучок на викендите и празниците.
5.Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем. Ви благодариме!

Други карактеристики

Материјал:
Гума
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
2419
Бренд Име:
Mairuige
ColorM:
Како се покаже слика
Стил:
гејминг глувчето мат
Спецификација:
250*290*2mm or 180*220*2mm
сопствени направени:
Поддршка
Dropshipping:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди