• Неодамнешно
  • -6 %
Mairuige Продавница Аниме Големи Димензии 90cm*40cm Гранде Смешно Џокер Подлошки Брзина Компјутерски Игри Mouse Pad Заклучување Работ Табела Мат

Mairuige Продавница Аниме Големи Димензии 90cm*40cm Гранде Смешно Џокер Подлошки Брзина Компјутерски Игри Mouse Pad Заклучување

DEN 409.00
DEN 434.88

Количина на стоки
Тековен

06
/парче US $ 8. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.99
/парче US $ 8.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.99
/парче US $ 8.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.99
/парче US $ 8.99
/парче US $ 9. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.06
/парче US $ 8.99
/парче US $ 8.68
/парче
1.

Други карактеристики

боја:
300x600X2MM, 350x600X2MM, 400x800x2MM, 300x700x2MM, 400x700x2MM, 400X700X3MM, 300X800X2mm, 400x800x3MM, 400x900x2MM, 400x900x3MM
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
џим
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини

Најдобри понуди