• Неодамнешно
  • -11 %
Оригиналниот 3M глувчето нозе Mouseskate 11.5*4.5 мм Тефлон mouse pad

Оригиналниот 3M глувчето нозе Mouseskate 11.5*4.5 мм Тефлон mouse pad

DEN 128.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Големина : 11.5*4.5 мм
Следново е 0,85 мм дебел
Тука е 0.6 мм дебелина

Други карактеристики

боја:
4 компјутери, 16pcs, 40pcs
Број На Модел На:
11.5*4.5 мм
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
Тефлон
Материјал:
Тефлон

Најдобри понуди