• Неодамнешно
  • -13 %
Нови Пристигнување 300w 48v Мали ветерница,3 фаза ac 12/24V/48v Опцијата Wind Генератор Ветерници вертикална генератор

Нови Пристигнување 300w 48v Мали ветерница,3 фаза ac 12/24V/48v Опцијата Wind Генератор Ветерници вертикална генератор

DEN 25163.00
DEN 28922.40

Количина на стоки
Тековен

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T,
2. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Испорака :
1. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. повратни информации е од исклучително значење за нас.
Враќање :
1.
Повратни информации :
1. Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор). Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Времето за испорака е прибл. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа . Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.

Други карактеристики

Напон:
3 phase ac 12v, 3 phase ac 24v, 3 phase ac 48v
Број На Модел На:
300W
Тип:
Правец На Моќ Генератор
is_customized:
Yes

Најдобри понуди