• Неодамнешно
  • -15 %
AS01 Ropa Внатрешни работи Femenina Солидна G-String Секси долна Облека Кратко За Девојки Лесна Tanga V-string Гаќи

AS01 Ropa Внатрешни работи Femenina Солидна G-String Секси долна Облека Кратко За Девојки Лесна Tanga V-string Гаќи

DEN 78.00
DEN 92.16

Количина на стоки
Тековен


AS01 Ropa Внатрешни работи Femenina Солидна G-String Секси долна Облека Кратко За Девојки Лесна Tanga V-string Гаќи

Други карактеристики

Големина:
XL, XXL, One Size
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Непристојни Слика:
No
Гаќи Тип:
G-String
Материјал Состав:
Полиестер
Декорација:
Никој
Бренд Име:
виолетова бисер
Пораст Тип:
низок Пораст
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
AS01

Најдобри понуди