• Неодамнешно
М-XXXL жените Panty модални висока половината гаќи женски секси чипка транспарентен исечок лесна кратко

М-XXXL жените Panty модални висока половината гаќи женски секси чипка транспарентен исечок лесна кратко

DEN 249.12

Количина на стоки
Тековен

детали за производот големина долго половината хип M 26 1.9-2.1 85-92 L 27 2.2-2.3 92-99 XL 28 2.4-2.6 99-105 XXL 29 2.6-2.8 105-112 XXXL 30 2.8-3.0 112-120
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Памук,Полиестер
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
Долги панталони:
Кратко
класификација на ткаенина:
Модални материјал
облека дизајнерски детали:
Чипка
Половината Тип:
Висок Половината
компонента содржина:
над 95%
Функција:
лесна

Најдобри понуди