• Неодамнешно
  • -30 %
COCOEPPS 2018 Плус Големина Бренд Фустани Есен Секси Шупливи Од Мода се Облекуваат 5XL 6XL Сина Црвена Вечер Bodycon Зима Vestidos

COCOEPPS 2018 Плус Големина Бренд Фустани Есен Секси Шупливи Од Мода се Облекуваат 5XL 6XL Сина Црвена Вечер Bodycon

DEN 767.00
DEN 1095.84

Количина на стоки
Тековен

98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $28. Се врати назад и Повратни информации : 1.
ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $16. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме да не информирате. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.За било какви лични причини (изберете погрешен големина / погрешна боја / не се вклопуваат ), можете едноставно да ни e-mail за да се добие врати поштенската адреса и да се врати предметот(ите) во неговата оригинална состојба. Како да се измери вашето тело? а) Биста
*Ова не е вашиот градник големина!
*Носат на unpadded градник (вашиот фустан ќе имаат вграден градник)
*Да се релаксираат раце на страни
*Повлечете лента низ најголем дел од биста
б) Половината
*Најдете природни половината
*Ова е најмалиот дел од половината
*Обично околу 1 во.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13. Конечниот куповната цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа .98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13. Како што ветивме, ние ќе брод надвор предмети во рок од 7 ден откако плаќање поплочува, сепак, превозот е контролирана од страна на шпедиција и ние сме само како сака како што се. Ние нема да прифати никакви елементи со смрдеата (парфем, чад, итн. Наш основен превозот метод е Кина Пост воздух mail со следење.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $12. Нашата Цел е да им понуди на 5-Ѕвезда Услугата ако не се чувствувате дека ние заслужуваат 5-Ѕвезди ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. подолу природни половината
*Лента треба да се четка во двете hipbones
d) Внатре нога должина
ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $15.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $16. Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно и ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. За други квалитетни прашања, ние ќе рефундирање веднаш откако ќе ги примите слика на објектот. Објектот мора да се врати во рок од 14 дена по купувачот добиле. Имате прашања за коментари? Ние би бил среќен да се слушне од вас! Ние сме посветени на нашите клиенти и се чувствуваат дека треба да добијат лични вниманието што го заслужуваат. Низок рејтинг на превозот време ќе биде фер кон нас. Ние целосно се разбере тоа ќе се фрустрирани кога пратката трае подолго отколку што се очекуваше.

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
COCOEPPS
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
0279
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
плус големина фустан:
L XL XXL XXXL 4XL 5XL 6XL
vestidos:
елегантен фустан
лабава облека:
Колено-Должина фустан
Гроздобер Облека:
Се носат На Работа фустан
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
боја:
црвена сина, зелена жолта

Најдобри понуди