• Неодамнешно
2017 Нови Лето Обичните Жени Фустан Плус Големина Црвено Бели Polka Точки 50-тите Гроздобер Ретро Рокабили Фустан vestido де феста VD0081

2017 Нови Лето Обичните Жени Фустан Плус Големина Црвено Бели Polka Точки 50-тите Гроздобер Ретро Рокабили Фустан vestido

DEN 1607.52

Количина на стоки
Тековен


Напомена : Pettcoat не е вклучена, ако сакате да купите petticoat, ве молиме или на овој линк :
http : //hz.
***B4 U*** Превозот на Производот :
Превозот Уредување Време : Од понеделник до петок, со исклучок на празници (За повеќе детали, ве молиме погледнете на Одмор Распоред Форма наведени во нашата продавница).
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми
И да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Па ве Молиме љубезно ве молиме да се потсети дека ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се обезбеди е точно.
Стандард за испорака Агент : Кина Пост Воздух Mail. Но, ние претпочитаат Али Плати, ако тоа е во ред за вас. : VD0081;
Кошули тип : Европската Мода;
Материјал : Памук;
Боја Опции : Бела Со Црвени Точки;
Внимание : ве Молам, ве молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани на фотографиите може да не соодветствуваат 100% да тие предмети.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Шаблон Тип:
Dot
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Декорација:
Обвиткан
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Sishion
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Број На Модел На:
VD0081
Материјал:
Памук
Краток Гроздобер Облека Материјал :
Памук;
50-тите 60-тите години Фустан Големина :
S, M ,L, XL, XXL, Plue големина;
Жените Партија Се Облекуваат Сезона :
Лето Есен Пролет;
Памук Гроздобер Облека Шема :
Точки;
Жените Летен Фустан Во Боја:
Бела ;
1950-тите 1960-тите години Жените Лето Облечи Стил:
Гроздобер;
Sleeve:
Без ракави, Чипка Назад;
Моден Жените Се Облекуваат На Модел:
Една линија;
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри понуди