• Неодамнешно
Висок Квалитет 2017 Африка Фустани за Жени Bazin Riche Долг ракав Африка Облека Dashik Мода Елегантен Партија Фустани WY2600

Висок Квалитет 2017 Африка Фустани за Жени Bazin Riche Долг ракав Африка Облека Dashik Мода Елегантен Партија Фустани

DEN 2399.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
WY2600
Sleeve Стил:
Наметка Ракави
Бренд Име:
BintaRealWax
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Материјал:
Памук
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
Batik
Пол:
Жените
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
WY2600
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
is_customized:
Yes
Сезоната:
2017 есен
Должина На Ракав:
Целосна Должина
Стил:
Домот
tpye:
Dashiki

Најдобри понуди