• Неодамнешно
  • -45 %
Кристал Bodycon Мини Фустан Жените Зима Долг Ракав Домот Украсени Славна Личност Вечер Партија Облечи Ноќен Клуб Фустани

Кристал Bodycon Мини Фустан Жените Зима Долг Ракав Домот Украсени Славна Личност Вечер Партија Облечи Ноќен Клуб Фустани

DEN 1104.00
DEN 2006.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
15894
Сезоната:
Зима
Деколте:
Стенд
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Lanon,Spandex
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Кристално
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
Doyerl
Шаблон Тип:
Геометриски
Половината:
Природни
Сезоната:
Есен, зима, пролет
Погоден за:
Жените, Дама, Мис, Дами, Женски, Тинејџерски Девојки
Повод:
Партија Во Клубот Пистата, Вечер, Матурска
Стил:
Модата, Домот
Големина:
S - XL
Клучни зборови:
Секси Bodycon Фустани, Мини Клуб Фустани, Вечер Партија Облечи
боја:
Црна, Каки

Најдобри понуди