• Неодамнешно
  • -40 %
AKYZO 2018 Секси Sequined Комбинација Метал Долг Фустан Жените Поставен Синџир Рака Висока Сплит Летен ноќен клуб Плажа Партија Фустани

AKYZO 2018 Секси Sequined Комбинација Метал Долг Фустан Жените Поставен Синџир Рака Висока Сплит Летен ноќен клуб Плажа

DEN 2534.00
DEN 4223.52

Количина на стоки
Тековен

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.

Други карактеристики

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
AKYZO
Сезоната:
Лето
Деколте:
Асиметрични
Декорација:
Sequined
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Жените Метал Мини Фустан
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
гроздобер bodycon летен фустан:
кратки фустани секојдневен ноќен клуб

Најдобри понуди