• Неодамнешно
  • -22 %
Романтични Се Зголеми Печати Долго Фустани Пистата 2018 Пролет Домот, Празник Turtleneck Половината Еластична Нови Пристигнување Исклучителна Дами Фустан

Романтични Се Зголеми Печати Долго Фустани Пистата 2018 Пролет Домот, Празник Turtleneck Половината Еластична Нови Пристигнување

DEN 2605.00
DEN 3339.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
High Street
Деколте:
Turtleneck
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Половината:
Природни
Бренд Име:
AELESEEN
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
YE8
Ажурирање:
17221208

Најдобри понуди