• Неодамнешно
  • -47 %
2018 Пролет Лето Црно Бела Шарени Фустани А-Линија Три Квартал Chiffon Дами се Облекуваат Жените Секојдневен Шарени Фустани RE0209

2018 Пролет Лето Црно Бела Шарени Фустани А-Линија Три Квартал Chiffon Дами се Облекуваат Жените Секојдневен Шарени Фустани

DEN 960.00
DEN 1810.56

Количина на стоки
Тековен


2018 Пролет Лето Црно Бела Шарени Фустани А-Линија Три Квартал Chiffon Дами се Облекуваат Жените Секојдневен Шарени Фустани RE0209
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 88 107 - 37 M 92 108 - 38 L 96 109 - 39 XL 100 110 - 40 2 XL 104 111 - 41

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
RE0209
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Акрилик,Chiffon,Микрофибер
Стил:
Повик
Бренд Име:
MLUOLANC
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Најдобри понуди