• Неодамнешно
  • -5 %
Жените Гроздобер Црна Plaid Комбинација Долг Ракав Bodycon Фустан Секојдневен Работа Office Бизнис Обвивка Опремени Формално Молив Фустан HB31

Жените Гроздобер Црна Plaid Комбинација Долг Ракав Bodycon Фустан Секојдневен Работа Office Бизнис Обвивка Опремени Формално

DEN 661.00
DEN 695.52

Количина на стоки
Тековен


Мерење Листи за Референтна ГОЛЕМИНА XS(cm) S (cm) M (cm) L (cm) XL (cm) НИ 2 4 6 8 10 AU/велика БРИТАНИЈА 6 8 10 12 14 ЕВРА 34 36 38 40 42 Биста 79-84 81-86 86-91 91-96 96-101 Половината 63-68 66-71 71-76 76-81 81-86 Хип 81-86 85-90 90-95 95-100 100-105 Рамо Ширина 35 36 37 38 39 Ракав Должина 57 57 57 58 58 Должина 99 99 101 101 101
Answer : ___________________________ NOTE :
ЗА ГОЛЕМИНА НА :
1.Сите мерења се наведени во см и ве молиме имајте во предвид 1cm = 0.39 инч.
2.Ве молиме Љубезно ве молиме да се разбере кои се вклопуваат може да се разликуваат во зависност од материјали и производство.
3.Нашите големината не е стандард НАС/AU/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/RU големини,за да бидете сигурни дека ќе добиете правилна големина,ве молиме строго се однесуваат на мерење на топ листите пред да нарачате.
4.Ако не сте сигурни за големината,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде неколку предлози.
ЗА БОЈАТА РАЗЛИКАТА :
Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ние ќе се обидеме да се задржи во согласност со вистинска и во иднина.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
УБАВО-ЗАСЕКОГАШ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
HB31
Сезоната:
Есен
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Plaid
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Контраст Боја
Место на Потекло:
Кина(Копно)
боја:
Црна
Големина:
XS,S,M,L,XL
Материјал:
65%Полиестер + 30%Памук + 5%Spandex
Облека Нега:
Рака Мие Само
Стил:
работа

Најдобри понуди