• Неодамнешно
  • -15 %
Моден зимски облечи плус големина долг ракав о-вратот цветни печати цртан филм симпатична жените џемпер плетење фустани лабава блузи

Моден зимски облечи плус големина долг ракав о-вратот цветни печати цртан филм симпатична жените џемпер плетење фустани

DEN 407.00
DEN 479.04

Количина на стоки
Тековен

Повеќе За Производот
Драги Пријатели,
Ви благодариме за интересно во фустани. Фустаните наменети само една големина, но собере многу луѓе. Затоа што тоа е голем и лабава. Можете да го носат како лабава фустани или големи блузи. Пред да нарачате, pls проверете го следново големина на табелата. Ви благодариме и среќен шопинг. Големина на Слободни(една големина само) Должина 75см Рамо 40cm Биста 100cm-110 Ракав 57cm
Модел Шоу

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Зима
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
DW05
Материјал:
Микрофибер,Бамбус Влакна,Акрилик,Полиестер,Spandex
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Шаблон Тип:
Печати
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Повик

Најдобри понуди