• Неодамнешно
BLINGSTORY мода жените vestidos жените лето пеперутка sequin фустан вечер партија dropshipping KR4010-1

BLINGSTORY мода жените vestidos жените лето пеперутка sequin фустан вечер партија dropshipping KR4010-1

DEN 527.04

Количина на стоки
Тековен


Поштенски парцела транспорт време (други земји се користи референтен соседните земји) :
Земјата 10-15day 16-25day 26-31day >31day
Транспорт време Русија 11.
д) Добро клиенти кои сакаат комуникација и даде 5-ѕвезда позитивни повратни информации може да се ужива подобра попуст во иднина.
Секој спор, делумна наплата, враќање или негативни повратни информации не се прифатени поради големината прашање. Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во рок од 3 дена, тоа е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Русија, Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Тоа обично трае 10-20 дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.3% Англија 10. Ве молиме прочитајте ги внимателно на димензија на табелата пред цел.
Испорака : •
1. Ако ви треба било каква помош, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме Прочитајте Пред Цел!
а).9% Австралија 11% 20% 50% 18% 1% Бразил 16. Ние ќе се обидеме потрудиме да напишете назад-маил за да ви A. Понекогаш превозот компании потрае 1-3 дена да се ажурира нови испорака на информации на нивниот веб-сајт. Ве молиме да ни овозможи 12 деловни часа да одговор. Купувачите ги сноси сите одговорности за било какви дополнителни трошоци се трошоци (ако ги има).
Се Гарантира & Политика На Враќање : •. Обично други couriers само треба 3-7 дена. Ако не можете да ги пратите вашата Нарачка користење на следење на број предвидени, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете дали следење на број е точен.
Ви благодарам многу за вашата соработка
Детали За Производот :
Предмет Бр. За различни мерни метод, големината може да постојат и 2-3cm толеранција, ова не е голем квалитет проблем. Сметаме имате throughly разбрани и прифатени овој термин кога ќе ги нарачате.
г) ве Молам оставете 5-Ѕвезда го Оценувате повратни информации дали сте задоволни со вашата нарачка, ако имате било каков проблем или треба било каква помош, како што погрешна боја или големина, квалитет проблем, неправилна работа, итн, ве молиме контактирајте со нас пред повратни информации, ние ќе се обидеме најдобро да се реши вашиот проблем наскоро.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
BLINGSTORY
Декорација:
Sequined
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
бесплатни големина
Sleeve Стил:
Резервоар

Најдобри понуди