• Неодамнешно
  • -26 %
Висок Квалитет на Есен Нови Гроздобер Везени Тексас Фустан Секојдневен Мода Фенер ракав Лабава Домот Фармерки Долго Фустани Vestidos

Висок Квалитет на Есен Нови Гроздобер Везени Тексас Фустан Секојдневен Мода Фенер ракав Лабава Домот Фармерки Долго Фустани

DEN 1847.00
DEN 2495.52

Количина на стоки
Тековен


1. Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да се 1 -3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.Ви благодариме s .
3.Стр закуп се споредат детали големини со твоите слична Облека пред да го купат! Добредојдовте во мојата продавница !!!
Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Половината (cm)
Должина (cm)
Ракав (cm)
S
-
-
-
-
-
М
38
96-146
-
112
45
L
39
100-150
-
113
46
XL
-
-
-
-
-
2 XL
-
-
-
-
-
3 XL
-
-
-
-
-
4 XL
-
-
-
-
-
5 XL
-
-
-
-
-
* N OTE *
1. Нашите големината не е Стандард RU/US/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини, како што можеби знаете големината може да варира помеѓу брендови. (Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)
2. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина. Ви благодариме за разбирањето!
3. Како различни компјутери/Мобилен телефон екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.Ви благодариме за вашето разбирање.ве молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Други карактеристики

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Тексас,Памук
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
LIAOSHI KEER QIAOWA
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
441-A82053
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Половина
Половината:
Природни
Популарната елементи:
Пати, за на рака, дали стари, везови

Најдобри понуди