• Неодамнешно
  • -30 %
COCOEPPS 2018 Есен Зима Нови жените Фустани Солидна Плус Големина Елегантен Лак Дами Фустан Модни Голема Големина Три Квартал Vesitides

COCOEPPS 2018 Есен Зима Нови жените Фустани Солидна Плус Големина Елегантен Лак Дами Фустан Модни Голема Големина Три

DEN 719.00
DEN 1027.20

Количина на стоки
Тековен

Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $16.89 Забелешка : 1. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. Ние нема да прифати никакви елементи со смрдеата (парфем, чад, итн. Нашата Цел е да им понуди на 5-Ѕвезда Услугата ако не се чувствувате дека ние заслужуваат 5-Ѕвезди ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Наш основен превозот метод е Кина Пост воздух mail со следење. Вашето разбирање е високо ценет.
ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.80
ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $16.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13. Ако предмети се оштетени, ние мора да бидат контактирани во рок од 24 часа од приемот. Објектот мора да се врати во рок од 14 дена по купувачот добиле.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $12.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $15. Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.За било какви лични причини (изберете погрешен големина / погрешна боја / не се вклопуваат ), можете едноставно да ни e-mail за да се добие врати поштенската адреса и да се врати предметот(ите) во неговата оригинална состојба. Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно и ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. За други квалитетни прашања, ние ќе рефундирање веднаш откако ќе ги примите слика на објектот.99 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $12.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $16.98
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме да не информирате.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $10.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $14. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. Ние обично одговор на e-mail во рок од 24 часа во текот на нормалниот бизнис часа. Конечниот куповната цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа . Имате прашања за коментари? Ние би бил среќен да се слушне од вас! Ние сме посветени на нашите клиенти и се чувствуваат дека треба да добијат лични вниманието што го заслужуваат. Низок рејтинг на превозот време ќе биде фер кон нас.
ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.Бесплатен превозот од e Packet во САД.84
ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13. Се врати назад и Повратни информации : 1. подолу природни половината
*Лента треба да се четка во двете hipbones
d) Внатре нога должина
ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $12.

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0280
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Лак
Сезоната:
Зима
Силуета:
Лабава
Бренд Име:
COCOEPPS
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Плус Големина:
L XL XXL XXXL 4XL 5XL 6XL
Стил:
есен, зима облекуваат
vestidos:
есен стил
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди