• Неодамнешно
  • -5 %
OMILKA Гроздобер 2017 Жешка Жени Плус Големина Памук, Лен Фустан корејски Стил Долг Ракав О Вратот Голем Замав Mori Девојка Midi Фустан S-XXL

OMILKA Гроздобер 2017 Жешка Жени Плус Големина Памук, Лен Фустан корејски Стил Долг Ракав О Вратот Голем Замав Mori Девојка

DEN 1159.00
DEN 1220.16

Количина на стоки
Тековен


Облека Гроздобер 2016 Година Жешка Жени Плус Големина Памук, Лен Фустан корејски Стил Долг Ракав О Вратот Голем Замав Mori Девојка Midi Фустан S-XXL
Предмет Тип : Лен Фустан/Mori Девојка Се Облекуваат
Боја : Како На Сликата Покажа
Стил : Европа
Големина : M L XL XXL
Материјал : Памук, Полиестер Лен
Пакување : OPP Вреќа
Место на Потекло : Гуангжу, Кина

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Лен,Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Пролет
Стил:
Повик
Бренд Име:
OMILKA
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Гроздобер Облека
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
боја:
Како слика покажа
е-прилагодена:
Yes
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Големина:
M L XL XXL
Сезоната:
Есен
Боја Стил:
Природна Боја
Тип На Објект:
mori девојка се облекуваат
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Објект Од Тип 2:
лен фустан

Најдобри понуди