• Неодамнешно
2018 Најновата Секси Шупливи Од Плетени Исклучување на Рамо Тенок Хип Партија Џемпер Облека Фустани

2018 Најновата Секси Шупливи Од Плетени Исклучување на Рамо Тенок Хип Партија Џемпер Облека Фустани

DEN 1178.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
Strapless
Број На Модел На:
WQ052
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Сезоната:
Зима
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Бренд Име:
CULTISEED
Декорација:
Шупливи Надвор
Тип:
Се облекуваат
Достапни за:
Жените
дизајн:
Исклучување на Рамо
Моден:
Шупливи Надвор
Големина:
S/M/L
боја:
Бела/Сива/Портокал

Најдобри понуди