• Неодамнешно
  • -12 %
2018 Нови Лето Солидна Боја Лабава Секојдневен Памук Фустан Кратко Sleeve O-Вратот Империја Долг Фустан Глуждот Должина Плус Големина Плажа Облечи

2018 Нови Лето Солидна Боја Лабава Секојдневен Памук Фустан Кратко Sleeve O-Вратот Империја Долг Фустан Глуждот Должина

DEN 527.00
DEN 599.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Liva девојка
Број На Модел На:
0432
Декорација:
Sashes
Стил:
Повик

Најдобри понуди