• Неодамнешно
  • -24 %
Моден Жените Се Облекуваат Памук, Лен Дами Фустан О-Вратот Течност Секојдневен Лабава Sundress Нови

Моден Жените Се Облекуваат Памук, Лен Дами Фустан О-Вратот Течност Секојдневен Лабава Sundress Нови

DEN 350.00
DEN 461.28

Количина на стоки
Тековен


Боја : Кафе/Сино/Црвена
Материјал : Памук, Лен
Големина : M L XL XXL
Повод : Партија/Формално/Evenning/Коктели/Бал
Стил : Мода Жените Памук, Лен Кратко Sleeve Дами Фустан Течност Секојдневен Лабава Sundress
Големина На Табелата
Тагови/Нема. Биста Должина На Ракав
М 104cm/40.9" 108cm/42.5" 37cm/14.6"
L 108cm/42.5" 109cm/42.9" 38cm/15.0"
XL 112cm/44.1" 110cm/43.3" 39cm/15.4"
XXL 116cm/45.7" 111cm/43.7" 40cm/15.7"
Големина се referencce само. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење.
Пакет содржи : 1 x Женска Облека

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
sundress
Бренд Име:
oioninos

Најдобри понуди