• Неодамнешно
  • -21 %
2017 дами мода лето Топла Продажба на повик женска макси цвет облечи пистата Туника женски облека секси рокабили заврши цевка фустан

2017 дами мода лето Топла Продажба на повик женска макси цвет облечи пистата Туника женски облека секси рокабили заврши

DEN 594.00
DEN 752.16

Количина на стоки
Тековен


1cm = 0.394 инч, 1 инч = 2.54 см
Големина/cm S M L XL XXL
Биста на 80-84 88 92 96
Половината 74 78 82 86 90
Хип 96 100 104 108 112
Должина 131 132 133 134 135
Инструкции " Pls изберете ја вашата големина база на табелата подолу :
(±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење)"
2757#пурпурна 2757#розова
2757#црвено Најдобар Квалитет, Исто како Фотографии, Најдобра Цена! Ние сме една фабрика ,Квалитетот на животот на фабриката, ве молиме веруваат ни За Боја Разлика Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаков За Плаќање 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачи земји 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 14 дена од денот на нарачката Гаранција и Гаранција 1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Стил:
Бохемски
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
2757
Силуета:
Молив
Материјал:
Полиестер,Lanon,Spandex
Бренд Име:
juhome
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
плажа носат:
Се водат ткаенини

Најдобри понуди