• Неодамнешно
  • -24 %
Жените Летен Фустан без Ракави Отсечени V Вратот Гроздобер Голем Замав Партија Одри Ретро Фустан XL-5XL Нови

Жените Летен Фустан без Ракави Отсечени V Вратот Гроздобер Голем Замав Партија Одри Ретро Фустан XL-5XL Нови

DEN 393.00
DEN 516.96

Количина на стоки
Тековен


Секси женски Фустан Голема Големина Партија Домот, Жените Црна, Виолетова V Вратот 5 XL им Помогнам на Фустани Плус големина
Стил : Краток
Материјал : памук мешавина
Фустани Должина : Над Коленото Должина
Деколте : V Деколте
Должина На Ракав : Капа Ракав
Идеален за Сите Прилики
Пакет Содржина : 1 x Фустан
XL биста : 102cm/40.2" половината : 83cm/32.7" должина : 102cm/40.2"
2 XL биста : 107cm/42.1" половината : 88cm/34.6" должина : 103cm/40.6"
3 XL биста : 112cm/44.1" половината : 93cm/36.6" должина : 104cm/40.9"
4 XL биста : 117cm/46.1" половината : 98cm/38.6" должина : 105cm/41.3"
5 XL биста : 122cm/48" половината : 103cm/40.6" должина : 106cm/41.7"
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Други карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Краток
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Природни
Бренд Име:
oioninos

Најдобри понуди